index
WebIS

WebIS je bezpečný groupwarový informační systém určený především pro firemní sítě. Je přístupný prakticky odkudkoliv prostřednictvím internetového prohlížeče. Podporované prohlížeče jsou Google Chrome, Firefox, Mozilla a Internet Explorer.

WebIS je dodáván jako součást serverových řešení soLNet mailbox, soLNet firewall, soLNet filebox a soLNet voicebox. Můžete si jej bezprostředně vyzkoušet jako plně funkční demoverzi na adrese demo.webis.cz.

Mezi základní vlastnosti systému patří:

  •  Práce s elektronickou poštou – odesílání a přijímání pošty s mnoha funkcemi, díky kterým může WebIS plně nahradit jiné poštovní klienty, jako je například Mozilla Thunderbird nebo MS Outlook. 
  •  Pokročilé zpracování pošty – propracovaný systém filtrovacích pravidel umožňuje nejen správcům, ale i běžným uživatelům automaticky třídit příchozí poštu podle mnoha kritérií.
  •  Kontakty – u podrobného adresáře kontaktů lze nastavovat přístupová práva, díky nimž lze efektivně pracovat i s knihami kontaktů jiných uživatelů.
  •  Kalendáře – umožňují organizaci a plánování času a přehled o událostech ve čtyřech různých zobrazení. Díky přístupovým právům lze pracovat se sdílenými kalendáři a organizovat schůzky.
  •  Úkoly – sdílené knihy pro zadávání úkolů nabízejí možnost spravovat velké firemní projekty nebo zadávat skupinové úkoly. Lze také definovat připomínky k úkolům zasílané e-mailem, na mobil nebo do Jabberu.
  •  Souborové složky – přístup k datům na souborovém serveru.
index