sluzby
Služby

Serverová řešení

Součástí všech řešení je poskytnutí hardwaru včetně servisu, instalace softwaru, jeho správa, instalace nových verzí a monitoring případných problémů. K dispozici je také telefonická, e-mailová a on-line technická podpora a průběžné vylepšování softwarových služeb podle ohlasů zákazníků.

Ušetříte tedy počáteční náklady na nákup hardwaru a starosti s jeho správou. Odpadnou také obtíže s vyřizováním případné reklamace. Nemusíte platit drahé licence za software nebo jeho aktualizace. Není nutné zaměstnávat specializovaného pracovníka, který se o server bude starat.

Řešení soLNet *box jsou určena co nejširší vrstvě zákazníků, jejich správa je možná přes webové rozhraní a neklade větší důraz na odborné znalosti správce. K dispozici je také podrobná nápověda a dokumentace.

soLNet mailbox
funguje jako groupware, nabízí práci s elektronickou poštou, sdílené kontakty, sdílené kalendáře a sdílené úkoly.
soLNet firewall
zabraňuje toku nežádoucích dat mezi vnitřní sítí (intranetem) a vnější sítí (Internetem).
soLNet filebox
umožňuje sdílet soubory a definovat přístupová práva uživatelů a skupin.
soLNet voicebox
digitální VoIP ústředna pro volání a faxování přes Internet. Je kompatibilní s analogovými a ISDN telefony a podporuje IVR, VoiceMail a mnoho dalších funkcí.
soLNet SpamStop
samostatný předřazený počítač, který blokuje příchozí nevyžádanou poštu (spam) a e-mailové zprávy obsahující počítačové viry. Výrazně snižuje zátěž skutečného poštovního serveru.
soLNet AVirChek
soLNet AVirCheck je antivirový štít, který zajišťuje automatickou kontrolu příchozí i odchozí pošty, která je zpracovávána místním poštovním serverem.
soLNet hosting
nabízí prostor na vysokorychlostním serveru s množstvím nadstandardních služeb obsahujících telefonickou a online technickou podporu.

 

sluzby