novinky
Novinky ze dne 6. dubna 2010

Společnost RYANT, která v soLNetu vlastní 51%, provedla akvizici firmy AvalancheNet, s.r.o.

K 6.4.2010 se stala společnost RYANT jediným společníkem ve firmě AvalancheNet, s.r.o., která je od svého založení v roce 2004 předním provozovatelem služeb hostované Microsoft Exchange v ČR. Mimo služeb standardního mail hostingu zajišťuje i podporu pro několik set uživatelů zařízení BlackBerry a poskytuje konzultační služby.

Od 12.4.2010 se díky vazbě přes mateřskou firmu RYANT stal soLNet výhradním servisním partnerem společnosti AvalancheNet.

O společnosti RYANT, s.r.o

RYANT je poskytovatelem služeb v oblasti informačních technologií, jejichž koncovými uživateli je všech pět nejvýznamnějších českých telekomunikačních operátorů, tři z pěti nejvýznamnějších bank, několik dalších finančních institucí, mnoho komerčních firem a v neposlední řadě několik ministerstev či krajských úřadů a desítky městských úřadů a magistrátů. Bezmála 50 pracovníků společnosti RYANT je rozmístěno na centrále ve Znojmě a pobočkách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.

O společnosti soLNet, s.r.o

Společnost soLNet vznikla v roce 2001 a již od doby svého založení se zaměřuje především na outsourcing linuxových serverů. soLNet je ryze technologicky orientovanou společností, která mj. vyvinula vlastní serverová řešení pro mailový či souborový server, firewall, virtuální ústřednu a sofistikovaný webově orientovaný informační systém webIS. Zákazníky soLNetu jsou organizace jako např. AG Foods, ČZ Strakonice, Illusion Softworks, Krajská hygienická stanice JmK, OP Prostějov, Rabat či Státní zemědělská a potravinářská inspekce. soLNet má centrálu v Brně a pobočku v Olomouci.

O společnosti AvalancheNet, s.r.o.

Společnost AvalancheNet je od svého založení v roce 2004 předním provozovatelem služeb hostované Microsoft Exchange v ČR. Mimo služeb mail hostingu zajišťuje i podporu pro několik set uživatelů zařízení BlackBerry a poskytuje konzultační služby.

Dne 6.4.2010 se jediným společníkem AvalancheNetu stala společnost RYANT. Od 12.4.2010 se jejím výhradním servisním partnerem stala firma soLNet.

novinky